Колиба (гуцульський ресторан)

Закарпатська кухня формувалася віками під впливом історичних факторів (до 1945 року наш край перебував під владою різних європейських держав - Австро-Угорщини, Чехословакії, Угорщини).Отож закономірно, що вона носить інтернаціональний характер. Кожна з національних меншин, що проживають у Закарпатті, внесла в закарпатську кухню власні, відмінні від інших страви і специфіку приготування.
Закарпатські угорці: бограч, гуляш, перкельт, попрікаш, лечо, рокот-крумплі, лоці печенє. Закарпатські румуни - всякі види токанів, закарпатські словаки - страпачки, карбонатки, бухти; чехи - кнедлики і сегединський гуляш, німці - шніцелі і старовинні рецепти яловичини по-швабськи. Закарпатські євреї пропонують свої традиційні страви: човлент, печінку по-європейськи, фаршировану рибу, роми - гурку, погачі, вим'я тушковане, смажені рубці.

Однак при цьому закарпатська кухня багата також самобутніми стравами, які дійшли до нас із давнини, і не зустрічаються в жодному меню інших народів - підбивані пасулі, лопатки і ріпа, дзьобачки та багато інших страв.

Закарпатці дуже люблять запашну і гострувату їжу і активно використовують червону паприку "папригу" і чорний перець "попер", а також часник, цибулю, кмин, і всяку пряну зелень - "чабрик" (чебрець, тим'ян), "зеллер" (селеру), кріп, петрушку. Також закарпатській кухні властиво використовувати соуси - найчастіше сметанний, грибний і томатний.Всі ці страви, та багато інших, Ви можете замовити в нашому ресторані-колибі.
Колиба, побудована в традиційному гуцульському стилі, подарує Вам приємну атмосферу та затишок.А щоб їжа смакувала ще більше, Ви можете розміститись у зручній бесідці, де споживання страв на свіжому повітрі, сприятиме покращенню апетиту.При бажанні, якщо Ви хочете приготувати страви власними руками, і провести час зі своєю компанією, можете скористатись спеціально обладнаним мангалом.
Вартість використання мангалу складає 50 гривень на годину.

"У Тараса" - прогноз погоди
"У Тараса" на карті GOOGLE
Розклад руху пасажирських поїздів по станції Свалява
QR-код контактних даних
Опитування
Як Ви знайшли сайт комплексу "У Тараса"?
З рекламної продукції
За порадою друзів
Через пошукову систему